Paslaugos
Priežiūra ir remontas iš vienų rankų

Apie mus

VM MOTO - įmonė, kurios pagrindinė specializacija – motociklų, keturračių ir motorolerių remontas, atsarginės dalys, aksesuarai.

Mes – motociklų, keturračių ir motorolerių remonto srities specialistai, rinkoje esame daugiau kaip 10 metų. Įmonė „VM MOTO“ kokybiškai suremontuos jūsų motociklą, keturratį, motorolerį, atliks išsamią diagnostiką, nustatys tikslią gedimo priežastį bei kokybiškai atliks remonto darbus.

Esame patyrę specialistai motociklų, keturračių ir motorolerių remonto srityje. Pasirinkus “VM MOTO” visada gausite geriausią kokybės ir kainos santykį. Visiems atliktiems darbams taikome garantiją !

DIRBA TIKRI PROFESIONALAI
Įmonė subūrė patyrusio personalo komandą, kuri visada yra pasiruošusi sutvarkyti Jūsų motociklą, keturratį ar motorolerį bei suteikti išsamią konsultaciją Jums rūpimais klausimais. Konsultuojame ir telefonu. Pasirinkus VM MOTO visada gausite geriausią kokybės ir kainos santykį. Visiems atliktiems darbams taikome garantiją.

“VM MOTO“ Motociklams, keturračiams ir motoroliariams naudojamos kokybiškos detalės iš pasauliniu mastu žinomų tiekėjų, dirba žmonės su 12 metų stažu šioje srityje.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

  • Visuomet garantuojame aukščiausią kokybę ir geriausią kainą.
  • Turime didelį sandelį motociklų, keturračių ir motorolerių detalių aksesuarų, jį nuolatos atnaujiname.
  • Jūsų patogumui sugedusį motociklą, keturratį ar motorolerį paimsime, suremontuosime ir pristatysime į Jums patogią vietą.
  • Kiekvieną remonto darbą deriname individualiai su kiekvienu klientu.

essaymoment

VMMOTO

Mes esame išskirtiniai tuo, kad užtikriname aukštus motociklų remonto ir aptarnavimo standartus.

Bet tai tik žodžiai, susisiekite su mumis ir mes įrodysime, kad esame profesionalai !

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !

Mūsų kontaktai

Pirmadienį – Penktadienį: 9:00 - 18:00 Šeštadienį–Sekmadienį: NEDIRBAME
Savanorių pr. 174R, LT-03153 Vilnius
+370 677 89771
info@vmmoto.lt