Įrangos pasirinkimas


Keturratis yra galinga transporto priemonė, sukurta ekstremaliam vairavimui. Kadangi kelionės keturračiais dažniausiai vykdomos už miesto ribų ir bekele, jos trunka ilgai. Norėdami apsaugoti vairuotoją ir keleivius, jiems reikia specialios keturračių įrangos, kuri apima ir drabužius, ir apsaugines priemones priedų pavidalu. Renkantis juos svarbu atkreipti dėmesį į kokybę, nes gaminiai turi rimtai pašalinti visas problemas ir diskomfortą. Todėl jas reiketu įsigyti tik specializuotose parduotuvėse. Keturračių įrangą galite įsigyti Vilniuje mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes siūlome prieinamą kainą bet kokiam produktui, gamintojo kokybę, pristatyma visoje Lietuvoje ar atsiėmimą iš parduotuves. Prekių katalogas nuolat plečiamas ir atnaujinamas naujais produktais, todėl asortimentas platus. Jei jums reikia keturračio įrangos, atsarginių dalių, mūsų internetinė parduotuvė jums padės tai padaryti - susisiekite su mūsų konsultantais dėl pagalbos, pirkimo ir užsakymo.

Įranga

Atsižvelgdami į savo poreikius, galite nusipirkti bet kokią keturračio, motociklo ar sniego motociklo įrangą. Vairuoti be jos yra ne tik nejauku, bet ir nesaugu ir pavojinga gyvenimui. Keturračių įranga turėtų būti rimta ir išsami - nieko nepamirškite.

ŠalmasŠalmas yra svarbiausias daiktas vairuotojui, o tai pat pravers ir keleiviams. Šalmas apsaugo galvą nuo smūgių, apsaugo nuo galimų sužalojimų. Važiuojant keturračiais geriau rinktis motokroso šalmą, kuris turi skydelį ir uždarą smakrą. Atviras šalmas reikalingas savininkams naudojantiems "side-by-side" . Integruotas (visiškai uždaras) šalmas yra geriausias pasirinkimas keturračiui. Pasirinkdami tokį šalmą , rinkitės lengvą produktą, pavyzdžiui, anglies pluoštą. Jis yra ir patogus, ir patvarus, ir tiksliai apsaugos nuo smūgių ar nelaimingų atsitikimų.
Norėdami, kad šalmas išliktu švarus viduje, o taip pat jo nešiojimas, suteiktu komforto, naudokite balaklavą - ploną kaukę iš sintetinio audinio su atviromis akimis. Šaltu oru yra pašiltintos balaklavos ar pašildomi šalmai.

Apsauginis kostiumasApsauginis kostiumas taip pat pravers tiek vasarą, tiek žiemą. Kostiumas apsaugo nuo saulės, vandens, vėjo, medžių ir aštrių jų šakų, kurios gali pažeisti kojų ir rankų odą net per drabužius. Žieminiai kostiumai yra papildomai atsparūs šalčiui. Kostiumai turi vieną bruožą - juose yra įmontuotas "vėžlio kiauto" apvalkalas, uždengiantis liemenį. Tokia dalis padės išvengti lūžių, jei transporto priemone staiga apsivers ir nukris tiesiai ant žmogaus.

Kostiumo dalys sudaro kelnės ir striukė ilgomis rankovėmis arba kombinezonas. Kombinezonas yra efektyvi apsauga nuo vėjo , tačiau jį šiek tiek nepatogu užsidėti. Vasarą kostiumas turi apsaugoti nuo drėgmės, vėjo, o žiemą - ir nuo sniego. Žieminiai kostiumai turi būti visiškai sandarūs, o ventiliacija juose užtikrinama specialiais membraniniais įdėklais ant nugaros ir po pažastimis. Kostiumai yra pagaminti iš lengvo, neperpučiamo, patvaraus ir vandeniui atsparaus audinio, kurį taip pat lengva valyti. Kelionių keturračiais drabužiai yra anatomiškai sukirpti, tvirtai priglunda prie kūno ir netrukdo judėti.


Aukščiausios kokybės kostiumai yra pagaminti iš tekstūruotų audinių, atsparių vėjui, vandeniui ir kvėpuojančioms technologijoms su aukštos kokybės izoliacija. Aktyviai važiuojant ar karštame ore tokie gaminiai pašalina prakaitą ir drėgmę, o specialus vožtuvas su šilumos izoliacija neleidžia vėjui prasiskverbti į vidų ir neleidžia peršalti. Švarkui galite pasirinkti lengvą šiltą kombinezoną. Norėdami papildomai apsaugoti, galite pasirinkti kostiumą su sėdmenų, kelių,ir rankovių izoliacija, su nailono įklotų kad apsisaugotumėte nuo sniego.

Pirštinės ir speciali avalynėDidelis greitis net vasarą gali sukelti nemalonius pojūčius, ką jau kalbėti apie žiemą, kai net ir mažas greitis gali sukelti nušalimo jausmą. Pirštinės turėtų būti specialios - tvirtai priglausti prie rankos, viduje turėti tankų izoliacijos sluoksnį, o išorėje - gumuotas, kad rankos nenuslystų nuo vairo.

Speciali avalynė daro kelionę patogią ir saugią. Batų padai neslysta nuo kojelių. Šiuo atžvilgiu optimaliausi yra aukšti batai su briaunotais padais ir blauzdų apsauga. Pirkdami atkreipkite dėmesį į tvirtinimo detales - jos turėtų gerai, greitai ir lengvai atsidaryti bei saugiai užsisegti. Pigiuose modeliuose tvirtinimo elementai yra silpna vieta, jie gali greitai sulūžti. Be to, aukštos kokybės batų viduje turėtų būti pamušalas, kuris vėdina gaminį ir sukuria patogią temperatūrą viduje. Geriau, jei pamušalas pagamintas iš membraninio audinio.

Batai turėtų sukurti patogų mikroklimatą viduje - išstumti drėgmę, ir kojas laikyti sausai ir šiltai. Tuo pačiu metu jie turi būti nepralaidūs dregmėi išorėje ir sugebėti atstumti nešvarumus. "Traktoriaus" padas praverčia, kad koja tvirtai priglustų prie pedalų ir neslystų. Geriau rinktis „kulkšninius batus“ - jie yra universalesni, be to, jie apsaugo kojas nuo kulkšnių iki blauzdų. Geriau, kad tiek batai, tiek pirštinės būtų vėdinamos.

Terminiai apatiniai drabužiaiTerminiai apatiniai drabužiai padeda šaltais pavasariais ir rudeniais ir žvarbiomis žiemomis, kai reikia sušilti, bet tai netrukdytu judėti. Dabar parduotuvėse yra lengvo šiluminio apatinio trikotažo versijos, kurios sėdi kaip antra oda, nejaučiama ant kūno, maloniai šildo ir neleidžia sušalti net esant šaltai temperatūrai. Kuriant terminius apatinius, naudojamos membraninės technologijos, todėl kūnas palaiko pastovią temperatūrą, išgarina drėgmę, tačiau neleidžia perkaisti ar atvėsti. Rinkdamiesi apatinius, vadovaukitės savo jausmais ir savybėmis - agresyvesniam vairavimu yra gaminami apatiniai drabužiai su prakaito pašalinimu, lengvi ir šildantys.

Akiniai, kelių ir alkūnių apsaugosAkiniai labiau tinka apsaugai, o ne patogumui, tačiau jie taip pat yra būtini, jei planuojate saugią kelionę. Akiniai yra svarbūs norint apsaugoti nuo vėjo, dulkių, skraidančių vabzdžių ir net šakų, kurios gali netyčia išplakti veidą ar akis, yra didėlis sužalojimo pavojus. Akiniai taip pat apsaugo nuo vandens lašų, akmenų ir nešvarumų. Įprasti apsaugos nuo saulės modeliai neveiks - jie nepriglunda prie šalmo, gali nulėkti, be to, nėra pakankamai tvirti.

Specialiuose akiniuose yra sandarikliai, neslystanti silikoninė guminė juosta, o jų lęšiai pagaminti iš modernaus optinio plastiko, kuris žiemą nerasoja. Taip pat šie akiniai yra atsparūs nešvarumams ir juos galima lengvai nuvalyti viena ranka.

Kaip pasirinktiRenkantis įrangą svarbu dydis ir patogumas. Patikimumas taip pat yra svarbus, todėl rinkitės konkrečius daiktus:

- vyrams;

- moterims;

- vaikams.

Gaminiai skiriasi ne tik dydžiu, bet ir dizainu. Pavyzdžiui, moteriškos pėdos ir blauzdos forma yra kitokia nei vyriškos. Moterims svarbu, kad kostiumai turėtų elastingus įdėklus krūtinėje, atlošiamą nugarą. Taip pat moterims galite pasirinkti kitas spalvas ir įmantresnius dizainus. Medžiagos ir technologijos išlieka tos pačios. Vaikų įranga skiriasi nuo suaugusiųjų savo dydžiu, svoriu - šalmai ir apsauginiai elementai yra lengvesni, nes sunkūs daiktai gali sukelti raumenų nuovargį ir skausmą. Vaikų įranga kuriama atsižvelgiant į kūno struktūros dydį ir ypatybes.

Rinkites iš patikrintu kompanijų kokybiškų produktų. Jų kaina nebus pigi, nes gamyboje naudojami modernūs aukštųjų technologijų gaminiai. Tačiau visada galite rinktis iš skirtingų kainų kategorijų. Žiemos įranga yra brangesnė už vasaros įrangą, su impregnavimais - didesnė nei be jų.

Susikurkite „VmMoto“ paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatyti slaptažodį