„RM 800 DUO“ yra galingiausias „RM“ pagamintas keturratis ir lengvai pasirūpina sunkiausiomis užduotimis, su kuriomis galima susidurti kasdien. Tai bus puikus kompanionas bekelėje. Jei jums to reikia, tai gali padėti išsitraukti keleivinę transporto priemonę arba vežti priekabą su dideliu kroviniu. „RM 800 DUO“ dėka bus labai smagu nutiesti bekelės trasą, pasivažinėti ir sulaukti daug teigiamų emocijų geroje senų ir naujų draugų kompanijoje. Ji taip pat garsėja savo pasiekimais tarptautinėse ir vietinėse varžybose.

Atnaujintas universalus keturratis

2019 m. „RM“ inžinieriai padarė 18 skirtingų modifikacijų 800 DUO modeliui. Dabar jis gamykloje yra patobulintas funkcionalumas ir visiškai pertvarkyta ergonomika. Naujas požiūris į tiekėjų pasirinkimą, galimų variantų išplėtimas ir įmonėje pagaminti komponentai leidžia įmonei pagerinti galutinio produkto kokybės ir patikimumo kontrolę.

Geriau važiuoti bekele

Keturračiai turi naujus buferius su pakeista geometrija, kurie yra skirti palengvinti važiavimą sunkiausiais miško takais ar įveikti gilias provėžas, pripildytas vandens ar purvo.

Pagerintas patikimumas

Pakeista išorinių elementų medžiaga dabar leidžia būti saugesniems dėl netyčinių pažeidimų. Nors vizualiai tai yra ta pati medžiaga, dabar ji turi specialių priedų, neleidžiančių jai stabdyti šalnų metu ar esant mažiems smūgiams.

Geresnė ergonomika

Sėdynė taip pat yra pagaminta iš kitos medžiagos ir turi naują formą. Jis yra minkštas, tačiau neperšlampamas ir nepraleidžia šalčio, todėl leidžia jums patogiai vairuoti savo keturračiu bet kokiu oru - saulėtu, lietingu ar šaltu. Kuro bako dangtelis perkeltas į šoninį sparną, todėl kuro pildymo procesas yra švaresnis ir greitesnis nei anksčiau.

Požiūris į dizainą.

RM siūlo nedaug dizaino variantų RM 800 DUO žmonėms, turintiems skirtingą požiūrį į gyvenimą ir savo keturračių įpročius. Juoda konservatyvesniems vartotojams, camo medžiotojams, agresyvesni ir netradiciniai spalvų variantai tiems, kurie visada ieško kažko naujo.

Kiti atstovaujami prekiniai ženklai

To top

Susikurkite „VmMoto“ paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatyti slaptažodį