PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Siuntos klientams yra pristatomos per 
kurjerių tarnybą darbo dienomis nuo 8 ir 17 val. Konkrečios pristatymo valandos nurodyti kurjeriui nėra galimybės.
 
Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jus atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu,grynais pinigais pristatymo metu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną (jeigu prekė yra centriniame sandėlyje)).

PRISTATYMO SĄLYGOS

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes, kurjeris užsakyme nurodytu telefonu atsiųs SMS pranešimą su nurodytu siuntos numeriu ir planuojamu pristatymo laiku. 

Pranešime nurodytu telefono numeriu susisiekus su kurjerių tarnyba ir nurodžius siuntos numerį, galite pakoreguoti pristatymo adresą. J
ei pristatymo adresas yra didžiuosiuose miestuose*, galite pasirinkti Jums patogesnę pristatymo laiko zoną.


SVARBU

- Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.
- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. 
Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

DĖMESIO!

- Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. 
- Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
- Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
- Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Susikurkite „VmMoto“ paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatyti slaptažodį