Mototechnikos tiuningas


Tiuningas yra žodis, žinomas kiekvienam transporto priemonės savininkui. Mes turime omenyje darbų rinkinį, kurio tikslas - pagerinti išorines ir vidines įrangos savybes, kad jos veiktų maksimaliai. Variklinių transporto priemonių derinimas leis jums paruošti bet kokios markės ir modelio keturračius, kad galėtumėte saugiai ir patogiai važiuoti bekele. Norėdami tai padaryti, turite nusipirkti ir sumontuoti detales, specialius komponentus ir priedus.

Visas šias prekes galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes siūlome žemas kainas, aukštos kokybės prekes ir pristatymą visoje Lietuvoje. Katalogas nuolat atnaujinamas naujais produktais, kuriems taikoma patikrinta gamintojo garantija, todėl renkantis nekils jokių problemų. Ir jei turite klausimų, visadagalite kreiptis pagalbos į profesionalius konsultantus.

Kam reikalingas motociklų tiuningas ir ką jis apima


Norint suteikti ne tik agresyvią ir žiaurią išvaizdą, bet ir pagerinti technines charakteristikas, reikia modernizuoti bet kurią transporto priemonę, įskaitant keturračius, motociklus ir sniego motociklus . Kiekviena transporto priemone gamykloje gauna visas reikalingas detales, tačiau laikui bėgant savininkams to tampa per mažai ir jie perka įvairius priedus tiuningui.


Populiariausi yra:

buferiai;

gervių laikikliai;

diskai;

arkų prailgintojai;

vilkimo juostos ir daug daugiau.

Kai kurios detalės (apatinės dalies ar rankų apsauga) yra utilitarinio pobūdžio. Kartu su išvaizdos pagerėjimu jos taip pat duoda naudos. Žinoma, minimaliai įrengta kompaktiška transporto priemonė jums vis tiek gali tikti, tačiau su tiuningu ji patiks labiau . Galų gale , važiuojant mišku ar lenktynių trasose, atlikdami namų ūkio ar statybos darbus, transporto priemonė elgsis patikimai ir nenuvils.

Priedai ir papildoma įranga į transporto priemonės diegiama ne tik dekoravimui. Ji leidžia pravažiuoti bekelę, leidžia susidoroti su kliūtimis vandens ar purvo pavidalu, nekeičiant maršruto plano. Tiuningo elementai apsaugo pažeidžiamiausias transporto priemonės dalis ir prailgina jos tarnavimo laiką.

Buferis



Patikimam transporto priemonės saugumui priekyje arba gale dedamas buferis. Jis apsaugo priekinius žibintus, plastikines dalis, sparnus, radiatorius, vairą. Buferis apsaugo plastiką ir optiką nuo pažeidimų susidūrimo metu, todėl jo gamybos medžiaga yra svarbi. Nerūdijantis plienas yra optimaliausias - lengvas ir tvirtas. Renkantis buferį, turite įvertinti siūlių kokybę po suvirinimo ir dažymo. Geriau nusipirkti detalę, apdorotą polimero milteliais, kurie geriau atsparūs korozijai ir nedideliems pažeidimams.

Radiatoriaus korpusas



Jei ekstremalaus važiavimo metu jūs įlėksite į griovį visu greičiu, radiatorius būtinai išsipurvins moliu ar smėliu. Išdžiūvus vandeniui, purvas išdžius ir liks ant korio, o tai sulėtins oro cirkuliaciją. Esant tokiam užsikimšimui, nepaisant nuolatinio aušinimo ventiliatoriaus veikimo, variklis gali net perkaisti. Radiatoriaus korpusas padės to išvengti, nes šis elementas neleidžia radiatoriui liestis su purvu ar moliu, apsaugo ventiliatoriaus jutiklį nuo trumpojo jungimo, sumažina pažeidimų riziką ir yra lengviau valomas. Korpusai yra gaminami iš patvaraus sunkiojo plieno arba lengvo rūdims atsparaus aliuminio. Turite pasirinkti korpusą pagal savo konkretų keturračio modelį. Standartiniai korpusai tiekiami su spaustukais, adapteriais, žarnomis.

Daiktadėžės



Paprastai keliones su keturračiais lydi tai, kad su savimi reikia pasiimti daug dalykų - nuo maisto ir vandens iki improvizuotų priemonių (degtukų, lietpalčio, atsarginių dalių). Bagažas turi būti kompaktiškai pastatytas taip, kad nesušlaptų ir neišsipurvintu. Tam yra perkamos specialios bagažinės (kofros) . Tekstilinius gaminius lengva nešioti ir jie kompaktiški, tačiau plastikiniai - patvarūs ir talpūs. Bagažines gali būti montuojamos priekyje arba gale, tvirtinamos specialiais spaustukais. Jas lengva nuimti ir pakeisti. Bagažinės tvirtai laikosi, užsifiksuoja raktu, nepasimeta ir nesugenda. Norėdami , galite nuklijuoti bagažinę atšvaitais.

Kuro bakeliai



Kanistras padeda išspręsti kuro atsargos problemą. Ekspedicines plastikines kanistras gali talpinti 5–20 litrų ir yra įvairių spalvų. Keturračių kanistras turi specialų dizainą - jos tiksliai pakartoja krovinių platformų ir bagažinės dizainą. Jos yra lengvos, tankios, plastikas nesideformuoja nei karštyje, nei šaltyje, lengvai atlaiko ekstremalias sąlygas. Kanistrai tvirtinami specialiais tvirtinimo elementais.

Arkų prailgintojai



Aktyvius pasivažinėjimus su keturračiais paprastai lydi didelis purvo išmetimas iš po ratų, kuris skrenda tiesiai į vairuotoją. Norėdami to išvengti ir apsaugoti nuo purslų, įrengiami arkų prailgintojai. Anksčiau buvo populiarios guminės dalys , tačiau dabar vis daugiau keturračių savininkų pirmenybę teikia lanksčiam plastikui, kuris nelinksta ir nelūžta net stingdant šalčiui. Prailgintojai gaminami pagal sparno formą, smūgio metu nesideformuoja, juos lengva pakeisti ir remontuoti.

LED optika



LED optika reikalinga, jei važiuojate neapšviestu keliu. Papildomas šviesos šaltinis yra priekiniai žibintai, sijos ir optika, kurie gali spindėti pluoštu, išsklaidyti šviesą, apšviesti platų kelią šalia ar apšviesti iš tolo, taip pat apšviesti ryškią vietą. Keturračiams geriau rinktis šviesos diodus, nes jie suteikia galingą šviesos srautą, greitai įsijungia, nelūžta nuo vibracijos ir apsaugo nuo dulkių ir vandens. Svarbu teisingai prijungti priekinius žibintus, juos sureguliuoti ir išlaikyti švarius. Spalvotų lempų geriau nenaudoti.

Dugno apsauga



Jei daug ir dažnai važinėjate bekele, tada ypač nukenčia transporto priemonės dugnas. Smūgį gauna ne tik rėmas, bet ir variklis, pakaba ir pavarų dėžė. Įrengus apatinės dalies apsaugą pažeidžiamos vietos bus nepažeidžiamos, o tai padės sutaupyti pinigų remontui.

Apsauga gali būti pagaminta iš medžiagų:

- plastikas - paprastiems takeliams, nes jis yra trapus, neatlaikys rimtų smūgių, jis yra lengvas ir pigus;

- nerūdijantis plienas - sunkioms kelionėms, galinga stipri apsauga, tačiau sveria daug - nuo 50 kg;

- aliuminis - vidurys tarp plastiko ir plieno, patvarus, lengvas, nerūdija, gali būti padengtas anoduotu sluoksniu, apsaugančiu nuo rūdžių

Rankenų ir droselio gaiduko pašildymas



Į ekstremalias keliones galima vykti ne tik vasarą, bet ir rudenį bei žiemą. Šiuo atveju pirmutinis tikslas yra nesušalti, todėl būtina įrengti papildomą šildymą. Tai sušildys jūsų pirštus ir sėdynę.

Priekinis stiklas



Važiuodami dideliu greičiu, turite kontroliuoti kelią ir gerai jį matyti. Jei purvas ir įvairios šakos lekia į vairuotoją, tai tampa sunku. Išeitis yra - įrengti priekinį stiklą. Jis gaminamas iš skaidraus arba juodo plastiko arba stiklo su metalinėmis tvirtinimo detalėmis.

Amortizatoriai



Agresyvus važiavimas padidina rėmo ir pakabos apkrovą, todėl reikia ją sumažinti - tam yra amortizatoriai. Pasirinkti geriausia variantą iš pirmo karto yra sudėtinga , tačiau yra parinkčių, kurios prisitaiko prie jūsų. Šiuolaikinės dalys gali reguliuoti spyruoklės įtempimą, nustatyti važiavimo charakteristikas ir sureguliuoti suspaudimą dideliu ar mažu greičiu. Taip pat amortizatoriuose svarbu, kad jie atlaikytų didelę apkrovą - tai įmanoma dėl vožtuvų ir spyruoklių sistemos, pritaikytos konkrečiam svoriui. Tada važiavimo stabilumas padidėja, o važiuojant nėra pakabos lūžimų.

Susikurkite „VmMoto“ paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatyti slaptažodį