Keturračių remontas


Servisas „VM MOTO“ teikia dalinio ir kapitalinio keturračių remonto paslaugas. Darbą atlieka patyrę meistrai, naudojant aukštos kokybės originalias atsargines dalis ir komponentus. Jus maloniai nudžiugins mūsų kainos ir paslaugų efektyvumas.

Kada reikalingas keturračių remontas?


Keturračiai yra technika tinkanti visiems sezonams, intensyviai naudojama ištisus metus. Mechaninis dalių pažeidimas dėl važiavimo bekele yra natūralus mašinų naudojimo rezultatas. Tarp priežasčių, dėl kurių atsiranda remontas, taip pat gali būti neprofesionali keturračio priežiūra ar gamyklos defektai.

Dažniausi keturių ratų veikimo sutrikimai yra šie:

∙ Važiuoklės gedimai. Didžiausiomis apkrovomis yra apkrauta galinė keturračio ašis , ypač važiuojant sunkiomis vietovėmis. Pas keliautojus, medžiotojus ar žvejus šis agregatas kenčia nuo antrojo keleivio vietos išsidėsčiusios virš jo arba prikraunant sunkius žygių lagaminus ar įrangą. Artėjančio gedimo signalai gali būti galinės ašies spiegimas, dūzgimas ar bakstelėjimas važiuojant, galinių ratų užstrigimas arba ratų laisvumo atsiradimas. Ašies deformacija, guolio, riebokšlio ar šakutės ant stebulių darbo sutrikimai sukelia gedimus. Grandinės ar stabdžių pertempimas gali sukelti kliūčių keturračio judėjimui.

∙ Plastikinių dalių pažeidimas. Trenkimas į akmenys, kelmus ar medžius yra pagrindinė keturračių plastikinių dalių lūžimo priežastis.

∙ Variklio veikimo sutrikimai. Dažniausi variklio veikimo sutrikimai, su kuriais susiduria keturračių transporto priemonių savininkai, yra maitinimo bloko neužsivedimas dėl degalų trūkumo ar užteršimo, akumuliatoriaus išsikrovimo, kibirkšties nebuvimo žvakėje ar šios dalies užpylimo skysčiu, degalų siurblio sugedimo ar kompresijos trūkumo. Nestabilus variklio veikimas arba dažnas jo išsijungimas gali būti susijęs su kompresoriaus gedimu, perkaitimas ar galios praradimas - su variklio gedimu.

∙ Variatoriaus diržo gedimas. Artėjančio gedimo pranašai yra sudegusios gumos kvapas, diržo paslydimas ar staigus pagreitėjimo rodiklių sumažėjimas.

∙ Kuro nuotėkis. Atsiranda sugedus bako ir kuro žarnoms. Nutekėjimas iš karbiuratoriaus rodo įrenginio užsikimšimą arba uždarymo adatos padėties pasikeitimą.

Keturračių remontas ir priežiūra įmonėje VM Moto


Mūsų įmonė teikia profesionalias keturračių remonto ir priežiūros paslaugas. Darbą atlieka patyrę specialistai, turintys didelę patirtį šalinant įvairių tipų gedimus. Prieš atlikdami remonto darbus ar aptarnaujant keturračius, meistrai atlieka diagnostiką naudodami specialią įrangą. Norėdami pakeisti susidėvėjusias atsargines dalis ir eksploatacines medžiagas, naudojamos tik originalios dalys, darbinės alyvos ir skysčiai.

Mūsų teikiamų paslaugų sąrašas apima:

∙ gervės taisymas ir pervyniojimas;


∙ rėmo geometrijos atstatymas;

∙ cilindro galvutės dangčio, rankinio starterio, alyvos tarpiklio, cilindro-stūmoklio grupės, plastiko, kuro žarnos, dujų bako, oro filtro, aušinimo ventiliatoriaus, akseleratoriaus laido, sraigto veleno ir kt. pakeitimas;

∙ tepalų keitimas variklyje, priekinio ir galinio reduktorio, pavarų dežės;

∙ variklio, pavarų dėžės, priekinio ir galinio reduktorio, kapitalinis remontas;

∙ maitinimo bloko vožtuvų reguliavimas;

∙ nuorinimas ir hidraulinio stabdžio remontas;

∙ signalizacijos, šildomų rankenų, antrojo keleivio kojų atramų, šnorkelių ( kvėpavimo vamzdelių), sparnų praplatinimų, rankenų apsaugos ir kt. montavimas.

Kaip užsisakyti paslaugą

Užsisakyti keturračių remonto ar priežiūros paslaugas aptarnavimo centre galite skambindami numeriais, nurodytais mūsų internetinės parduotuvės svetainėje. Mūsų vadybininkas susitars dėl patogios datos ir laiko, kada galėsite atvykti į dirbtuves. Paslaugų teikimą galite užsisakyti bet kurią jums patogią savaitės dieną. Mokėjimas už atliktą keturračių priežiūrą ar remontą atliekamas pasibaigus restauravimo procedūroms. Visų rūšių paslaugoms suteikiama ilgalaikė garantija, informacija apie keturračio remontą įrašoma prie įrangos pridedamame techniniame lape. Be to, mūsų parduotuvėje galite įsigyti atsarginių dalių, komponentų ir tiuningo elementų, kurie bus naudojami susidėvėjusioms dalims pakeisti. Dalims pateikiami visi reikalingi kokybės sertifikatai ir garantija.

Kodėl turėtumėte kreiptis į įmonę VM Moto


Jei pasirenkate patys atlikti remontą arba kreipiatės į aptarnavimo centrą, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

∙ Profesionali paslauga garantuoja tikslią gedimų priežasčių paiešką ir kompetentingą jų pašalinimą;

∙ Netinkama priežiūra ar remonto klaidos gali sukelti rimtesnę žalą keturračių agregatams ir mazgams;

∙ Profesionalus remontas ir techninė priežiūra atliekama naudojant gamyklines dalis - nesusidursite su klastotėmis, dėl kurių gali sugesti kitos keturračių transporto priemonių sistemos.

Keturračių remontas atliekamas bet kurio gamintojo motorinėse transporto priemonėse. Tuo pačiu metu mūsų meistrai pašalina realias problemas ir nekeičia visų komponentų ir mazgų, kad padidintų užsakymo kainą. Kad bendradarbiavimas su VM MOTO būtų jums malonus, mes suteikiame šiuos privalumus:

∙ operatyvus darbas;

∙ teisingai parinktos atsarginės dalys, kurios bus naudojamos sugadintoms dalims pakeisti ar derinimui;

∙ visų reikalingų darbų ir jų etapų derinimas su jumis;

∙ garantijos suteikimas už suteiktas paslaugas ir komponentus;

∙ patogi aptarnavimo punkto vieta, įrengta visa įranga, reikalinga profesionaliam keturračių remontui ir priežiūrai.

Jei turite klausimų apie keturračių remontą, galite jų užduoti telefonu. Mūsų vadybininkai suteiks išsamių patarimų ir nurodys apytikslę paslaugų kainą. Mūsų įmonė džiaugiasi kiekvienu klientu ir mielai jus priims tarp naujų klientų. Mes išspręsime visas jūsų keturračio technines problemas, teikdami kokybiškas paslaugas visais bendradarbiavimo etapais. Transporto priemonė, tokia kaip keturratis, priklauso transportui, turinčiam didžiausią pravažumo lygį. Juo galite važiuoti ten, kur nepravažiuos kitas transportas. Jo dizaineriai paruošė jį dirbti sunkiomis sąlygomis. Štai kodėl sugenda dalys, atsakingos už jo judėjimo kontrolę . Dėl to jums reikės keturratį remontuoti.

Privalumai dirbant su mūsų įmone


∙ Remontuojame bet kokio sudėtingumo ir bet kokio gamintojo keturračius;

∙ Mūsų specialistai prireikus suremontuos variklį, sutvarkys visus laidus ir prireikus pakeis juos;

∙ Važiuoklė taip pat dažnai reikalauja remonto, mūsų specialistai taip pat jums padės.

Mūsų paslaugos

∙ nusipirkę keturratį, geriau, jei iš karto rastumėte aptarnavimo centrą, kuris bet kada galėtų jums padėti aprūpinti įrangą. Mūsų įmonė siūlo visas paslaugas susijusias su keturračiais: nuo pirkimo iki to momento, kai atsisakysite mūsų paslaugų.

∙ lyginant su įmonėmis, teikiančiomis tą patį paslaugų rinkinį, mūsų įmonė teikia jas palankesnėmis kainomis, todėl remontas ir priežiūra jums kainuos gana pigiai;

∙ be to, mes siūlome savo klientams tik patikimus komponentus, atsargines dalis ir medžiagas, išsiskiriančias savo kokybe ir patikimumu;

∙ mes individualiai prieiname prie kiekvienos problemos ir siūlome paprasčiausią susidariusios situacijos sprendimą;

∙ jei jums reikia įdiegti papildomą įrangą savo keturračiui, mes galime tai lengvai padaryti.

Nepamirškite, kad laiku atliktas aptarnavimas ir kokybiškos paslaugos prailgins jūsų įrangos tarnavimo laiką. Kad galėtume padėti išspręsti problemą, jums tereikia paskambinti mums ir užsisakyti mūsų paslaugas.

Mūsų specialistai

Visi mūsų įmonėje dirbantys darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos ir sertifikuoti specialistai, jie tiksliai žino, ką daryti kiekvienoje situacijoje. Jei mūsų klientui reikia ir jam nepatogu atvykti pas mus, mūsų specialistai patys atvyks pas jus ir atliks reikiamą remontą. Remontui naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, o atliktam darbui visada suteikiame garantiją. Mūsų darbuotojai atlieka remontą per trumpą laiką, todėl jums nereikės ilgai laukti savo įrangos. Taip yra dėl to, kad visas atsargines dalis, kurių gali prireikti remontui, galite įsigyti mūsų įmonėje.

Laukiame jūsų užsakymų ir mielai jums padėsime !

Susikurkite „VmMoto“ paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatyti slaptažodį